فروشنده قطعات یدکی کولر آبی

 

بازرگانی کمانی فروشنده قطعات یدکی کولر آبی با سابقه و تجربه طولانی در امر توزیع قطعات یدکی کولر آبی، شیرآلات بهداشتی و لوازم گاز سوز آماده همکاری با شرکتها و موسسات و کارخانجات و بازدید کنندگان محترم این وب سایت در زمینه قطعات کولر آبی است.

 

1-قطعات یدکی کولر آبی 

کولر آبی آبسال,کولر آبی سلولزی,کولر آبی کوچک,کولر آبی جنرال,کولر آبی پرتابل,کولر آبی سپهر الکتریک,کولر آبی ۷۰۰۰,کولر آبی انرژی.

اتاقک کولر آبی از یک مکعب با یک سقف و یک کف و یک بدنه ثابت و دیواره ها تشکیل گردیده است . بدنه کولر می بایست مستحکم باشد تا در دراز مدت در برابر تغییرات آب و هوایی و ... خصوصا در بام ساختمان مقاوم باشد . از طرفی کف کولرآبی باید با ورق گالوانیزه با ضخامت مناسب ساخته شود و دارای پوشش رنگ محافظ باشد تا در برابر خوردگی آب و پوسیدگی و ... مقاوم بوده و سوراخ نشود.
دیواره های پوشالی و یا سلولزی
اتاقک کولر آبی از سه یا چهار دیواره متحرک که پوشال یا پد سلولزی در آن قرار گرفته و همچنین یک ضلع ثابت که از طریق یک دریچه با یک قطعه برزنت (در دیواره یا سقف) به کانال اصلی کولر آبی متصل می باشد، تشکیل گردیده است .

پمپ آب
وظیفه مکیدن آب از تشتک کف کولر آبی و انتقال آن به بالای دیواره های کولر ( محل پوشال ها و یا پد سلولزی) بعهده پمپ آب در کولرهای آبی می باشد . در تمامی مدل های کولرهای آبی یک محفظه توری شکل بمنظور نگهداری پمپ در داخل محفظه کولر تعبیه گردیده است تا از ورود تکه های پوشال و .... به داخل پمپ جلوگیری نماید.

موتور
موتور کولر آبی معمولا در دو سرعت کند و تند قابل تنظیم می باشد . هر چه موتور کولرآبی با قدرت بیشتری کار کند . مصرف برق آن نیز بالاتر می باشد .

تسمه موتور
بمنظور افزایش طول عمرتسمه موتور، محلی که تسمه بر روی آن حرکت می نماید را بررسی نمایید تا دارای زائده نباشد زیرا در صورت وجود زائده بر روی محل عبور تسمه ، این امر موجب پاره شدن تسمه موتور می گردد.

و قطعاتی که در عکس زیر ملاحظه مینمایید.

 

2-شیرآلات بهداشتی و ملزومات

 

 

 

 

شیرآلات برای قطع و وصل جریان سیال به کار میروند در کاربرد ساختمانی علاوه بر قطع و وصل جریان وظیفه مخلوط کردن آب سرد و گرم را دارند. از نظر نوع، شیرالات به چند دسته تقسیم میشوند مانند شیر اهرمی، شیر کلاسیک، شیر چشمی یا الکتریکی و… شیرآلات عموما از فلز برنج ساخته میشوند.

 

3-لوازم گازسوز